Конценр радіомовлення, радіозвязку та телебачення.

Лабораторія телебачення має тісні стосунки з Хмельницьким концерном радіозв’язку, радіомовлення і телебачення РРТ, на базі якого проводяться практичні заняття, а також виробнича практика. Заняття проводять досвідчені інженери концерну на реальному працюючому обладнанні, що дозволяє максимально підготувати майбутніх фахівців за спеціальністю “Телекомунікації і радіотехніка”.

Веб-сайт Хмельницької філії концерну РРТ

 

У віданні Хмельницької філії Концерну РРТ знаходяться телевізійні передавачі, які транслюють програми:  «Перший національний» (УТ-1), ТРК «Ера», Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК), «Мега», «Ексклюзив»,  «ІНТЕР», Студії «1+1», ICTV, «Новий канал», «ТРК ЛЮКС», «ДТА», «5 канал», «ТОНІС», ТРК «Гравіс», «М-1», «СТБ», «УКРАЇНА», «К-1», «ТЕТ» та ТРК, розташованих у районах та містах області. Також на об’єктах філії з 2011 року ведеться мовлення в цифровому форматі DVB-T2.

 

Також у віданні Хмельницької філії Концерну РРТ знаходяться радіомовні передавачі, які транслюють програми:   Українського радіо (канали УР-1, УР-2 «Промінь», УР-3 «Культура»), Хмельницької ОДТРК («Говорить Хмельницький»,»Радіо «Поділля-центр»), «Ретро-ФM», «Авто Радіо», «Наше радіо», «Стильне Радіо», «Радіо Пятница», «Радіо-Ера FM», «Радіо Марія», «Радіо Блік».